Strona Główna ˇ Przyjaciele Szkoły ˇ Dokumenty szkoły ˇ Historia Szkoły ˇ Patronka ˇ PLAN LEKCJI ˇ Galeria ˇ LinkiPiątek, PaĹşdziernik 09, 2015
Emilia Peck (1837 - 1899)
Nawigacja
Strona Główna
Historia "EMILKI"
Nasza lokalizacja
Grono Pedagogiczne
Historia Szkoły
Samorząd Uczniowski
Dokumenty szkoły
Szkolne TALENTY

Pedagog w szkole
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kółko muzyczne
Kółko plastyczne
Sport w Jedynce
Badmintoniści UKS Nike

SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY SZKOŁY - OGŁOSZENIA

KOMUNIKATY DLA RODZICÓW
PLAN LEKCJI
Kontakt
Galeria
Linki
Przeszukaj tę witrynę
Przeszukaj Google
Pogoda w Suchedniowie
Szukaj w szukaczu
Kodeks 2.0 obowiązujący w SSP nr 1
Społeczny Komitet Budowy Szkoły
Dokumenty i informacje
Stan Konta Społecznego Komitetu Budowy Szkoły

Zebraliśmy...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 169
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Warcraftek
Ostatnie Artykuły
ZIELONA SZKOŁA
Konkurs PCK
Niezwykły Dzień Patr...
A TO JEDYNKA WŁAŚNIE!
Kolejna laureatka z ...
Top 5 Linków
   Parafia Sw. An... [6296]
   SSP Nr 3 w Suc... [5984]
   e-Dziennik [5901]
   Kamery w GDDKi... [3441]
   Suchedniów Tea... [2240]
Tu zmierzysz swoją prędkość w necie
Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest: piątek 9 Października 2015.
Imieniny obchodzą: Arnold, Dionizy, Ludwik, Wincenty, Bogdan, Sybila
News
Spacerek po Jedynce

Każdy, kto zechce może zobaczyć Jedynkę od środka.
Klikając na czerwone punkty możemy wejść do klas i pracowni na wszystkich piętrach naszej szkoły. Można też wejść do gabinetu Pani Dyrektor, a przy okazji zobaczyć szerokie korytarze i słynne już "drewniane schody".
Zapraszamy wszystkich do wirtualnego zwiedzania Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Emilii Peck w Suchedniowie!Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Barańskiemu
za wykonanie wirtualnej wycieczki po naszej szkole!
.

magdap dnia 15/04/2014 00:55 · Drukuj
80-te urodziny Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1
27 września 2015r. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie świętowała swoje 80-te urodziny.

Jubileusz obecnością zaszczycili m.in.: proboszcz naszej parafii ks. kanonik Marek Migocki, posłanki na Sejm RP Pani Marzena Okła-Drewnowicz i Pani Maria Zuba, Burmistrz Miasta i Gminy Pan Cezary Blach i jego zastępca Pan Dariusz Miernik, przedstawiciele Rady Miejskiej na czele z przewodniczącą Panią Małgorzatą Styczeń, Przyjaciele Szkoły, emerytowani pracownicy i absolwenci "Jedynki". Obecni byli też dziennikarze Echa Dnia, Gazety Suchedniowskiej i Radia Kielce. Jednak najważniejsi w tym dniu byli najmłodsi mieszkańcy Suchedniowa, bo to z myślą o nich organizatorzy pikniku przygotowali wiele wspaniałych atrakcji.

Do tańca i miłego spędzania czasu przygrywał zespół "IMPULS" Pana Wojciecha Furmańczyka. W "Kawiarence pod Chmurką" można było skosztować przepysznych wypieków przygotowanych przez Rodziów oraz przez cukiernię Państwa Kozłowskich. Dużą popularnością cieszyły się "dmuchańce" użyczone przez firmę Pana Piotra Ziółkowskiego KAJROX. Właśnie na jednym z nich - piłkarzykach - został rozegrany mecz: rodzice i nauczyciele kontra samorządowcy. Wygrali samorządowcy, a my czekamy na rewanż.

Największą atrakcją jednak były warsztaty prowadzone przez Firmę "Roboty i Spółka". Dzieciaki mogły budować swoje inteligentne roboty Lego Mindstorms, uczestniczyć w pokazach i wyścigach robotów. Powodzeniem cieszyły się warsztaty, gdzie pod fachową opieką mogły brać udział w eksperymentach naukowych. Miło było patrzeć, jak przy kolejnych stanowiskach dzieci bawiły się razem ze swoimi rodzicami.

Oblegane było miejsce, gdzie można było zrobić gigantyczne bańki mydlane. Dzięki Strzelcom można było nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Chętni mogli żłożyć życzenia Jubilatce i narysować laurkę. Nie zabrakło gokartów, udostępnionych przez Firmę "M&M" z Bliżyna, a także okolicznościowych zdjęć w śmiesznych przebraniach wykonywanych przez Pana Michała Barańskiego oraz przy radiowozie policyjnym. Słodkim przysmakiem była duża wata cukrowa.

Wszyscy licznie przybyli goście mogli oglądać archiwalne dokumenty i zdjęci , a także fotografie przybliżające bieżącą działalność naszej placówki. Wśród zgromadzonych materiałów znalazły się dokumenty, wyszukane przez księdza Wojciech Marchewkę, dotyczące patronki szkoły Emilii Peck. Cieszymy się z ciepłych słów wpisanych do Księgi Pamiątkowej oraz wpisów pozostawionych na tablicach w salach lekcyjnych.
Dzięki życzliwości pasjonatów fotografii zrzeszonych w grupie "FotoWizje" mogliśmy podziwiać piękne zdjęcia natury, portrety, krajobrazy (Nowy Jork, Ziemia Święta)

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Nisko się kłaniamy darczyńcom, sponsorom: Państwu Sylwii i Rafałowi Kamińskim, Firmie „ROBOTY i SPÓŁKA”, Panu Piotrowi Ziółkowskiemu i grupie KAJROX, Piekarni „JEDYNKA”, Piekarni Państwa Moniki i Huberta Kozłowskich, Wytwórni Napojów “DRINKFOOD” w Suchedniowie, Zespołowi Muzycznemu „Impuls”, Firmie M&M z Bliżyna, Państwu Marii i Alfredowi Markiewiczom, Stacji Kontroli Pojazdów „MOTO-GROS” w Suchedniowie, Panu Michałowi Barańskiemu, suchedniowskim Strzelcom oraz Policjantom, Grupie „FotoWizje”, naszym Przyjaciołom Jedynki, bez których zorganizowanie festynu nie byłoby możliwe.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc i życzliwość. Dziękujemy za wspólne wspaniałe świętowanie 80-tych Urodzin JEDYNKI!
magdap dnia 03/10/2015 13:18 · Drukuj
Jedynka na wystawie entomologicznej
W czwartek 1o września 2015r. wszystkie klasy z naszej szkoły zwiedziły wystawę entomologiczną, która miała miejsce w SOK "Kuźnica".
magdap dnia 13/09/2015 18:28 · Drukuj
Rajd rowerowy klasy IV
W środę 9 września 2015r. klasa czwarta pod opieką wychowawczyni Pani Agaty Żmijewskiej, Pana Michała Wawrzeńczyka i Pani Agnieszki Dobaj wzięła udział w swoim pierwszym klasowym rajdzie rowerowym.
magdap dnia 13/09/2015 18:25 · Drukuj
Jedynka na meczu Polska - Szwecja
W dniu 8 września 2015r. w Kielcach na Arenie Kolporter został rozegrany
międzynarodowy mecz piłkarski. Młodzieżowa reprezentacja Polski U-21
zmierzyła się ze Szwecją
, mistrzem Europy w tej kategorii wiekowej.
Na spotkanie wyjechała grupa uczniów, nauczycieli i rodziców z naszej
szkoły, która gorąco dopingował Reprezentację Polski. Pomimo, że
grała tylko reprezentacja młodzieżowa Polski, wszyscy byli zadowoleni z
wyjazdu i już umawiali się na kolejny.
magdap dnia 13/09/2015 18:23 · Drukuj
Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego!
1 września 2015r. zabrzmiał dzwonek rozpoczynający Nowy Rok Szkolny 2015/2016!

Wypoczęci, uśmiechnięci i pełni wakacyjnych wrażeń spotkaliśmy się wszyscy na placu szkolnym. Wszystkich uczniów, zwłaszcza tych nowych, którzy w progi Jedynki wkroczyli pierwszy raz, oraz rodziców przywitała Pani Dyrektor Halina Tuśnio. W swoim wystąpieniu przypomniała, że rok szkolny 2015/2016 to rok Jubileuszu 80 - lecia Jedynki. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
magdap dnia 31/08/2015 01:41 · Drukuj
W życiu piękne są tylko chwile...- uroczystość pożegnania szkoły
26 czerwca 2015r. - zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Jak zapisze się ten dzień w pamięci dzieci, nauczycieli, rodziców? Jak zapamiętają go uczniowie klasy szóstej - dziś już absolwenci Jedynki?
Pogoda dopisała, więc uroczystość odbyła się na placu szkolnym. Po odśpiewaniu hymnu nastąpił podniosły moment przekazania sztandaru młodszym kolegom, a następnie szóstoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor Halina Tuśnio wręczyła dyplomy, nagrody oraz świadectwa ukończenia szkoły. Pięcioro uczniów z klasy VI otrzymało świadectwa z wyróżnieniem: Wiktoria Bogusiewicz, Zuzanna Graba, Krzysztof Głuszek, Klaudia Łutczyk, Filip Relidzyński. Tytuł Prymusa Roku zdobyła Wiktoria Bogusiewicz.
W imieniu rodziców uczniów kończących szkołę głos zabrała pani Ewa Ślusarczyk, która w serdecznych słowach podziękowała za opiekę i przekazaną dzieciom wiedzę. Po czym rozpoczął się ostatni program artystyczny wykonaniu klasy szóstej. Najpierw odbyła się część oficjalna, podczas której uczniowie dziękowali dyrekcji, wychowawczyni - pani Marioli Pasek, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za lata spędzone w naszej Jedynce. Podziękowaniom i życzeniom towarzyszyły dedykacje wierszy i piosenek. Druga część występu miała zabawny charakter i wprowadziła wszystkich w wesoły nastrój. Szóstoklasiści zaprezentowali spektakl pt. "Wybór księżniczki - pełny serwis". Uczniowie brawurowo odegrali swoje role i tym samym potwierdzili swe artystyczne zdolności.
Na zakończenie uroczystości sympatyczni pierwszoklasiści wręczyli najstarszym kolegom pamiątkowe kubeczki.
I tak oto mury Jedynki opuścili kolejni uczniowie. Wyfrunęli w świat niczym barwne motyle... Życzymy powodzenia w dalszej edukacji. Wspominajcie dobrze swoją pierwszą szkołę.
/ M.Pasek /
magdap dnia 25/06/2015 11:03 · Drukuj
Mikołaju pozostaniesz na zawsze w naszych sercach!
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga głos serdeczny! Pokój Ci wieczny!"Z ogromnym bólem zawiadamiamy,
że 16 czerwca 2015r.
powiększył grono Aniołków
nasz uczeń z klasy III integracyjnej


Ś. P. Mikołaj Więckowski

Mikołaj od urodzenia zmagał się z ciężką chorobą, ale my wierzyliśmy, że będzie z nami zawsze.

Byłeś Mikołaju bardzo dzielnym chłopakiem. Dziękujemy Bogu, że postawił nam Ciebie na naszej drodze życia. Dzięki Tobie zrozumieliśmy, że cierpienie ubogaca a człowiek - nawet ten mały - tak wiele potrafi znieść i jednocześnie cieszyć się życiem. W naszych sercach i naszej pamięci jesteś nadal i na zawsze tam pozostaniesz!
Wierzymy, że jesteś już z Aniołkami w Niebie!


Składamy wyrazy współczucia Rodzicom i Rodzeństwu Mikołaja oraz wszystkim bliskim.
Zapewniamy o modlitwie i naszym wsparciu!

Mikołaja pożegnamy w piątek 19 czerwca o godzinie 13.00
w kościele parafialnym we Wzdole.

Autobus szkolny z delegacjami uczniów
odjedzie spod szkoły do Wzdołu o godz. 12.30


Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele, uczniowie, rodzice, pracownicy
Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchedniowie
magdap dnia 16/06/2015 17:29 · Drukuj
Dla Mojej Kochanej Mamy!
Maj to cudowny, wiosenny miesiąc, maj to słońce i przepiękne kwiaty, to ogromna paleta barw i niezwykłych zapachów. To także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki, święto naszych najukochańszych Mam, osób najbliższych sercu każdego dziecka. 26 maja to data, o której nie może zapomnieć żadne dziecko - małe i duże.

O tym, jakże ważnym dniu, Dniu Matki pamiętali między innymi uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawczynią p. Jolantą Ambrozik.
Dzieci na ten dzień zaprosiły swoje Mamy na uroczyste spotkanie, które odbyło się w sali nr 9. Punktualnie, o godz. 17.30 sala zapełniła się najukochańszymi gośćmi, wśród których nie zabrakło także Dyrektor Szkoły – pani Haliny Tuśnio.

Na gości czekała pięknie udekorowana klasa i stół przyozdobiony wiosennymi kwiatami. W tak uroczystej scenerii Mamy mogły wysłuchać wesołego programu artystycznego w wykonaniu małych artystów, którzy bardzo dobrze wywiązali się ze swoich ról.

Dzieciaki bardzo starały się, by ten szczególny dzień w roku był naprawdę wyjątkowy dla wszystkich mam. Były wzruszające wiersze, wesołe piosenki, zabawne inscenizacje i taniec, nie zabrakło również gorących podziękowań, serdecznych życzeń oraz głośnego "Sto lat".

Dopełnieniem do życzeń był wspaniały tort oraz własnoręcznie przygotowane przez dzieci laurki i drobne upominki, które będą przypominać Mamom ten dzień.

Trud i wysiłek dzieciaków Mamy nagrodziły gromkimi brawami i uśmiechami.

Ten wspaniały wieczór Mamy miło spędziły przy gorącej herbatce i słodkim poczęstunku przygotowanym przez dzieci.
magdap dnia 07/06/2015 18:46 · Drukuj
Recytowały Tuwima
Mowa majowa, słowa-jak wiosna,
Toczy się nowa składnia radosna.
J. Tuwim „Składnia”

20 maja br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Kielcach odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko - Graficzny Poezji Juliana Tuwima. Konkurs zorganizowany był pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Wzięło w nim udział ponad 100 uczestników - reprezentantów 32 szkół z województwa świętokrzyskiego. W kategorii recytacji zaprezentowało się 76 uczniów klas IV – VI. Wśród nich znalazły się szóstoklasistki z naszej szkoły: Wiktoria Bogusiewicz – wiersz „Kapuśniaczek”, Zuzanna Kręć- „Rwanie bzu”, Natalia Pajdo - „Spóźniony słowik” i Natalia Plewa „Trudny rachunek”. Dziewczęta były jedynymi przedstawicielkami powiatu skarżyskiego. Gratulujemy udanych występów i dziękujemy za godne reprezentowanie „Jedynki”
(MP)
magdap dnia 07/06/2015 15:53 · Drukuj
Fotorelacja z Suchedniowskiego Dnia Dziecka 2015r.Dajcie dzieciom słońce, żeby łez nie było,
Dajcie dzieciom słońce, dajcie dzieciom miłość.
Dajcie dzieciom słońce, całe słońce z nieba,
Żeby mogły tańczyć, mogły śpiewać.

/Wanda Chotomska/


Tegoroczny Dzień Dziecka był inny niż zwykle. Na festyn z tej okazji wszyscy suchedniowscy uczniowie zostali zaproszeni przez Pana Burmistrza Cezarego Błacha oraz Radnych Rady Miejskiej w Suchedniowie do wspólnej zabawy na Hali Sportowej oraz na stadionie stadionie "Orlicz".

Dziękujemy włodarzom miasta oraz wszystkich organizatorom i sponsorom za wspaniałą zabawę i mnóstwo atrakcji. To był wspaniały, uśmiechnięty Dzień Dziecka!!!
magdap dnia 31/05/2015 20:52 · Drukuj
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
Twój adres IP
54.83.119.49
e-Dziennik
Mam 6 lat
Projekt Indywidualizacji
JEDYNKA w przyszłości
Miejsce Zabaw Radosnej Szkoły
Wejście do galerii
Miasto i Gmina Suchedniów
Suchedniow.org
Portal Mieszkańców Miasta i Gminy Suchedniów
Nasz Suchedniów
Suchedniów w Wikipedii
Rzecznik Praw Dziecka
Europejski Fundusz Społeczny
Nasza szkoła posiada współfinansowane z EFS:
* Dwie pracownie komputerowe
* ICM w bibliotece
Unia Europejska
EUROPA - Portal Unii Europejskiej
eTwinning
Uczestniczymy w Europejskim Partnerstwie Szkół
Dzień Bezpiecznego Internetu 2012
3475059 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.18 © 2003-2005

Theme by Guc!o