Strona Główna ˇ Przyjaciele Szkoły ˇ Dokumenty szkoły ˇ Historia Szkoły ˇ Patronka ˇ PLAN LEKCJI ˇ Galeria ˇ LinkiPiątek, PaĹşdziernik 24, 2014
Emilia Peck (1837 - 1899)
Nawigacja
Strona Główna
Historia "EMILKI"
Nasza lokalizacja
Grono Pedagogiczne
Historia Szkoły
Samorząd Uczniowski
Dokumenty szkoły
Szkolne TALENTY

Pedagog w szkole
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kółko muzyczne
Kółko plastyczne
Sport w Jedynce
Badmintoniści UKS Nike

SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY SZKOŁY - OGŁOSZENIA

KOMUNIKATY DLA RODZICÓW
PLAN LEKCJI
Kontakt
Galeria
Linki
Przeszukaj tę witrynę
Przeszukaj Google
Pogoda w Suchedniowie
Szukaj w szukaczu
Kodeks 2.0 obowiązujący w SSP nr 1
Społeczny Komitet Budowy Szkoły
Dokumenty i informacje
Stan Konta Społecznego Komitetu Budowy Szkoły

Zebraliśmy...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 169
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Warcraftek
Ostatnie Artykuły
ZIELONA SZKOŁA
Konkurs PCK
Niezwykły Dzień Patr...
A TO JEDYNKA WŁAŚNIE!
Kolejna laureatka z ...
Top 5 Linków
   e-Dziennik [5197]
   SSP Nr 3 w Suc... [5140]
   Kamery w GDDKi... [3042]
   Parafia Sw. An... [2794]
   Suchedniów Tea... [2021]
Tu zmierzysz swoją prędkość w necie
Ta strona wykorzystuje ciasteczka . Jeżeli nie wyrażasz na to zgody - natychmiast opuść tę stronę...
Kartka z kalendarza
Dzisiaj jest: piątek 24 Października 2014.
Imieniny obchodzą: Rafał, Marcin, Alojzy, Antoni, Areta, Marta
News
Spacerek po Jedynce

Każdy, kto zechce może zobaczyć Jedynkę od środka.
Klikając na czerwone punkty możemy wejść do klas i pracowni na wszystkich piętrach naszej szkoły. Można też wejść do gabinetu Pani Dyrektor, a przy okazji zobaczyć szerokie korytarze i słynne już "drewniane schody".
Zapraszamy wszystkich do wirtualnego zwiedzania Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1
im. Emilii Peck w Suchedniowie!Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Barańskiemu
za wykonanie wirtualnej wycieczki po naszej szkole!
.

magdap dnia 15/04/2014 00:55 · Drukuj
MAMY NOWY SAMORZĄD!
Wrzesień jak co roku upłynął pod znakiem kampanii wyborczej kandydatów na przewodniczącego szkoły. Tym razem w szranki stanęli - Zuzanna Graba i Filip Relidzyński z klasy szóstej.
Wybory odbyły się 30 września br. Kandydaci przedstawili krótkie, ale ciekawe programy artystyczne, po których odbyło się głosowanie.

Zwyciężył Filip Relidzyński i to on będzie przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w r. szk. 2014/15. Zuzia będzie jego zastępcą. Nowy przewodniczący podziękował wszystkim, którzy na niego głosowali i obiecał, że postara się sprostać oczekiwaniom. Pogratulował też swojej rywalce i zaprosił ją do współpracy.

Opiekunami SU zostały panie Mariola Pasek i Agata Żmijewska.
magdap dnia 05/10/2014 19:19 · Drukuj
Podręczniki 2014/2015
W zakładce KOMUNIKATY DLA RODZICÓW zamieszczony został Szkolny Zestaw Podręczników, które będą obowiązywały w roki szkolnym 2014/2015.
magdap dnia 26/06/2014 21:04 · Drukuj
Dzień Matki w klasie I.
„Matka to ktoś, kto może zastąpić wszystkich innych,
ale kogo nikt inny zastąpić nie może”.
/kardynał Mermillod /


Jak wszyscy wiemy rok ma 365 dni - ale jest taki jeden dzień wyjątkowy - Dzień Matki, w którym chcemy powiedzieć naszym Mamom, że je bardzo, ale to bardzo kochamy.

Czekamy z radością na ten dzień coroczny, aby złożyć kochanym Mamom wiązankę serdecznych życzeń i wyrazić wdzięczność w miłych słowach za miłość, za ciepło domowej atmosfery i trud codziennego dnia. Tak było i w klasie pierwszej. Dzieci oczekiwały z niecierpliwością na ten jakże szczególny dzień.

Mamo! Mamusiu! Mateńko! – kocham Cię! - takimi słowami uczniowie klasy pierwszej witali swoje ukochane mamy na uroczystości z okazji Dnia Matki w dniu 27 maja 2014 roku w SSP Nr 1 w Suchedniowie.
Uroczyste spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.30 w pięknie udekorowanej na tą okazję sali nr 9.
Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani mgr Halina Tuśnio – Dyrektor szkoły.

Na przybyłych gości czekał stół nakryty białym obrusem i przyozdobiony wiosennymi kwiatami i zielonymi gałązkami oraz przygotowany przez dzieci i wychowawczynię tort i pyszne ciasta.
magdap dnia 08/06/2014 19:05
Czytaj więcej · 67 Czytań · Drukuj
„NIE MA DZIECI SĄ LUDZIE...”- Janusz Korczak
W związku z realizowanym projektem w naszej szkole odbyło się szereg spotkań, pogadanek i konkursów związanych z tematyką praw i obowiązków ucznia, dziecka- człowieka. Kolejnym ze spotkań była wizyta Policji w naszej szkole. Odbyła się lekcja wychowania w zakresie obowiązującego prawa dla uczniów.

Funkcjonariusze policji asp. szt. Krzysztof Berus i sierż. szt. Michał Adamczyk rozmawiali z dziećmi na temat praw, obowiązków i przywilejów. Zajęcia miały na celu uświadomienie uczniom przysługujących im praw w szkole i w społeczeństwie. Przekazanie istotnych informacji oraz uzyskania od uczniów nurtujących ich pytań i odpowiedzi.

Druga część pogadanki dotyczyła bezpieczeństwa w szkole, w domu i poza nim. Ostrzegała przed niebezpieczeństwami, niewłaściwymi zachowaniami i reagowaniem w konkretnych, trudnych sytuacjach. Była przestroga przed obcymi, przed tym jak uchronić się przed kradzieżą oraz jak korzystać z komórki, Internetu.

Na zakończenie były pytania, rozmowy i wspólne zdjęcie. Opiekunami spotkania był pedagog szkolny i nauczyciel biblioteki.

/Agnieszka Dobaj/
magdap dnia 08/06/2014 18:58 · Drukuj
Konkurs profilaktyczny PCK „JESTEM WOLNY- NIE UZALEŻNIAM SIĘ”
29 maja 2014r. w czwartek w SSP1 w Skarżysku – Kamiennej przeprowadzony został konkurs pt. „Jestem wolny- nie uzależniam się”.

Był to finał konkursu profilaktycznego z zakresu profilaktyki uzależnień. Program profilaktyczno edukacyjny o wymienionej tematyce realizowano w celu uświadomienia uczniom niebezpieczeństw jakie niosą uzależnienia od nikotyny, alkoholu, narkotyków i środków odurzających. Dzięki szeroko zakresowej profilaktyce i znajomości tematu młodzież uczy się właściwego postępowania, reakcji i postaw społecznych.

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział 3 uczennice z klas 6: Fortuna Zuzanna kl.6a, Synowiec Gabriela 6b, Cisek Patrycja 6b, które nagrodzone zostały za swoją wiedzę atrakcyjnymi, indywidualnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Urząd Miasta Skarżyska- Kam. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach profilaktycznych i nie tylko…

Opiekun SK PCK
/Agnieszka Dobaj/
magdap dnia 01/06/2014 20:47 · Drukuj
Jedynka w KONKURSACH RELIGIJNYCH
15 maja 2014r. uczeń klasy V Michał Przeorski reprezentował naszą szkołę w KONKURSIE WIEDZY RELIGIJNEJ
 "Święty Kazimierz nasz wzór i patron", którego organizatorem był Wydział Katechetyczny Diecezji Radomskiej. Gratulujemy Michałowi wyniku, gdyż znalazł się tuż po za pierwsza dziesiątką na 164 uczestników z całej diecezji.

7 marca 2014r. Wiktoria Bogusiewicz z kl. V i Dawid Piwowarczyk z kl. IV wzięli udział w Konkursie Biblijnym "Księga Rodzaju". Organizatorem konkursu była Akcja Katolicka. W finale diecezjalnym wzięło udział 48 uczniów.

Liczymy na dalsze reprezentowanie szkoły i sukcesy naszych uczniów w przyszłości.

/ks. Wojciech Marchewka/
magdap dnia 21/05/2014 22:19 · Drukuj
„Moja Polska w 2050 roku”
16 maja 2014 r. w Sali Kolumnowej Sejmu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników Ogólnopolskiego Konkursu "Moja Polska w 2050 roku", zorganizowanego przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci.
W konkursie wzięło udział ok. 4 tys. osób, z których wyróżniono 50 uczestników.

Miło nam poinformować, że praca literacka uczennicy naszej szkoły Małgorzaty Zep znalazła się wśród 50 wyróżnionych, natomiast prace: Marii Maciejczyk, Natalii Plewy, Andrzeja Pięty i Dominika Dwornika zakwalifikowały się do ścisłego finału.

Nagrody wyróżnionym uczestnikom wręczali Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, Wiceminister Zdrowia Aleksander Sopliński i Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci Senator Alicja Chybicka.

Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie wraz z opiekunami udali się na spacer po budynku Sejmu oraz po warszawskich Łazienkach.

Dziękujemy serdecznie Pani Poseł Marii Zuba za koordynowanie udziału naszych uczniów w konkursie oraz za zorganizowanie wyjazdu do Warszawy.

/Dariusz Kowalik/
magdap dnia 20/05/2014 18:46 · Drukuj
90 lat MKS ORLICZ Suchedniów
W niedzielę 11 maja 2014r. Miejski Klub Sportowy ORLICZ świętował swoje 90-cio lecie! Cieszymy się, że nasi uczniowie: Wiktoria Bogusiewicz, Dawid Piwowarczyk i Andrzej Pięta mogli uświetnić tą uroczystość swoim występem.
Naszemu Miejskiemu Klubowi Sportowemu ORLICZ życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na huczne 100 urodziny!
magdap dnia 20/05/2014 18:40 · Drukuj
Nominowani i wyróżnieni!
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 6 maja br. w MCK w Skarżysku - Kamiennej, możemy zaliczyć do udanych.

Spośród siedmiorga reprezentantów Jedynki dwoje zostało wyróżnionych (Natalia Pajdo i Gabriela Synowiec) i dwoje otrzymało nominację do etapu wojewódzkiego (Filip Relidzyński i Patryk Wiśniewski).

Chłopcy już następnego dnia wzięli udział w turnieju wojewódzkim, który miał miejsce w WDK w Kielcach. I chociaż nie udało się awansować do finału ogólnopolskiego, należą im się gratulacje i słowa uznania. W końcu znaleźli się w gronie 37 najlepszych recytatorów województwa, a to duży sukces:)

/Mariola Pasek/
magdap dnia 08/05/2014 21:19 · Drukuj
ZŁOTO DLA JULKI I ANDRZEJA!
6.05.2014r. w Suchedniowie odbyły się Mistrzostwa Okręgu
Świętokrzyskiego w Badmintonie.


Mistrzami Województwa w Badmintonie na 2014r zostali Jula Pajek i Andrzej Pięta. Medal srebrny zdobył Dawid Piwowarczyk, który w finale uległ Andrzejowi 15;14/15;8. Brązowy medal odebrał kolejny uczeń SP 1 Jan Miernik.
Również medal brązowy wywalczyła Aleksandra Pawlukiewicz, która w półfinale uległa Juli Pajek.

Naszych badmintonistów czekają jeszcze dwie ważne imprezy przed
wakacjami: finał XXVII Edycji Grand Prix Suchedniowa i Międzynarodowy Turniej z Okazji Dnia Dziecka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/Aleksandra Dąbczyńska/
magdap dnia 07/05/2014 16:18 · Drukuj
Strona 1 z 27 1 2 3 4 > >>
Twój adres IP
54.163.72.86
e-Dziennik
Mam 6 lat
Projekt Indywidualizacji
JEDYNKA w przyszłości
Miejsce Zabaw Radosnej Szkoły
Wejście do galerii
Miasto i Gmina Suchedniów
Suchedniow.org
Portal Mieszkańców Miasta i Gminy Suchedniów
Nasz Suchedniów
Suchedniów w Wikipedii
Rzecznik Praw Dziecka
Europejski Fundusz Społeczny
Nasza szkoła posiada współfinansowane z EFS:
* Dwie pracownie komputerowe
* ICM w bibliotece
Unia Europejska
EUROPA - Portal Unii Europejskiej
eTwinning
Uczestniczymy w Europejskim Partnerstwie Szkół
Dzień Bezpiecznego Internetu 2012
3297329 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.18 © 2003-2005

Theme by Guc!o